Motely v Řecku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Řecku pro motoristy je naše nabídka motelů Řecka. Většina motelů v Řecku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Řecku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Řecku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Řecka.
3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Ermionida

Foto: Ermionida
Lokalita: Kranídion
Hodnocení hostů
61 %

Located in Kranidi, Ermionida features a terrace, shared lounge, bar, and free WiFi. Rooms are equipped with a balcony. All guest rooms in the motel are equipped with a flat-screen TV.


2. Drosia Studios

Foto: Drosia Studios
Lokalita: Pefki
Hodnocení hostů
90 %

Located right in front of a 2-km-long beach, Drosia Studios offers self-catering accommodation with free WiFi and balcony overlooking the garden. Shops, bars and restaurants are within a 3-minute walk. Guests are offered free bicycles.


3. Arki Island-Katsavidis

Foto: Arki Island-Katsavidis
Lokalita:
Hodnocení hostů
80 %

Arki Island-Katsavidis is at 50 metres from the Arki Port and the sandy beach. Guets will find restaurants and a mini-market in the nearby area. The air-conditioned Arki Island-Katsavidis feature a private bathroom.


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: