Motely v Řecku

Řadit dle:
Ideálním způsobem ubytování v Řecku pro motoristy je naše nabídka motelů Řecka. Většina motelů v Řecku se nacházejí poblíž hlavních silničních tahů a mají dostatečnou vybavenost pro Vaše motorová vozidla. U motelů v Řecku si můžete vybírat z rozličné kvality ubytování a to od levné úrovně hostelů v Řecku až po vysokou vybavenost jakou nabízejí luxusní hotely Řecka.
4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Ermionida

Foto: Ermionida
Lokalita: Kranídion
Hodnocení hostů
60 %

Located in Kranidi, Ermionida features a terrace, shared lounge, bar, and free WiFi. Rooms are equipped with a balcony. All guest rooms in the motel are equipped with a flat-screen TV.


2. Arki Island-Katsavidis

Foto: Arki Island-Katsavidis
Lokalita:
Hodnocení hostů
81 %

Arki Island-Katsavidis is at 50 metres from the Arki Port and the sandy beach. Guets will find restaurants and a mini-market in the nearby area. The air-conditioned Arki Island-Katsavidis feature a private bathroom.


3. LEFKADIOS HERN studios

Foto: LEFKADIOS HERN studios
Lokalita: Lefkada Town
Hodnocení hostů
87 %

Set in Lefkada Town, 1200 metres from Gyra, LEFKADIOS HERN studios features air-conditioned rooms and free private parking. All rooms include a flat-screen TV. Some rooms have views of the lake or garden. Every room is fitted with a private bathroom.


4. Happy Apartments Mykonos

Foto: Happy Apartments Mykonos
Lokalita: Klouvas
Hodnocení hostů
86 %

Offering an outdoor pool and a fitness centre, Happy Apartments Mykonos is located within 800 metres of Ftelia Beach in Mykonos. The cosmopolitan Mýkonos Town is 3.5 km away.


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: